Pobočka Chodov dne 18.4. otevřena od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

SERVIS POčíTAčů

Servis počítačů Praha

Máte rozbitý počítač nebo se zpomalil jeho chod? Pomůžeme Vám!

Zabýváme se pozáručním servisem počítačů všech značek pro firmy i jednotlivce nejen z Prahy, ale díky službě svozu počítačů zdarma prakticky z celé ČR.

Počítač je dnes neodmyslitelným pomocníkem pro většinu profesí, ale také v domácnostech - ať už při plnění studijních povinností, tak při zábavě. Pokud ale neběží optimálně nebo je dokonce rozbitý, omezuje nás v naší každodenní činnosti.

Pokud Vám počítač neslouží podle Vašich představ, využijte služeb našich servisních středisek, která najdete na Praze 4. Pokud to máte daleko, nevadí. Zdarma si Váš počítač vyzvedneme a opravený doručíme zpět na Vaši adresu - kdekoliv v ČR.

Objednat svoz počítače
Po doručení počítače do servisního střediska provedeme diagnostiku závady, která je v případě opravy zdarma a navrhnete co nejrychlejší a nejlevnější řešení, které realizujeme bezprostředně po Vašem odsouhlasení.

O Váš počítač se pečlivě postaráme, provedeme instalace potřebných programů, odstraníme viry, zvýšíme jeho výkon, zálohujeme a v případě potřeby obnovíme ztracená data.

Doporučujeme také pravidelné odborné čištění Vašeho počítače, které Vám rovněž rádi zajistíme. Jedná se o prevenci, která předchází řadě budoucím problémům a finančním výdajům.

Pokud tedy potřebujete opravit počítač, kontaktujte nás!