OPRAVA ZAříZENí Z POJISTKY

Oprava zařízení z pojistky – pojištění domácnosti a odpovědnosti

Způsobili jste sobě nebo někomu jinému poškození počítače, notebooku, TV nebo nějaké jiného elektronického zařízení a přitom máte pojištění odpovědnosti za škodu, které bývá součástí pojištění domácnosti? Případně Vás vytopil soused, došlo k poškození zařízení přepětím, úderem blesku, atp?
Pak máte vyhráno – můžete na škodní událost uplatnit Vaší pojistku a my vše potřebné zajistíme!


Budete k tomu ale potřebovat protokol o škodě, cenovou nabídku na opravu zařízení, případně konečnou fakturu po provedené opravě nebo nějaký z dalších dokladů, které si pojišťovna vyžádá. Ale nemusíte se obávat, veškeré tyto podklady jsme samozřejmě schopni vystavit a dodat.

Vzhledem k tomu, že s touto problematikou máme mnoholeté zkušenosti, zajistíme Vám řádné vyplnění veškerých podkladů včetně zajištění fotodokumentace, díky naší flexibilitě jsme schopni pružně reagovat na případné další požadavky ze strany pojišťovny.

S námi bude vyřízení škodní události hračka!

Mimo vyřízení pojistné události Vám samozřejmě můžeme zajistit i opravu Vašeho zařízení a po dobu servisu můžeme případně zapůjčit náhradní zařízení.
I v tomto případě je možné využít svoz zařízení na servis zdarma z celé ČR!

Objednat svoz zařízení

Posudek o neopravitelnosti

Pokud se zařízení nedá opravit (případně by jeho oprava nebyla ekonomická), pak po provedené diagnostice vystavíme tzv. posudek o neopravitelnosti.

Pokud jste tedy způsobili někomu škodu na notebooku, počítači TV či nějakém dalším zařízení, případně někdo poškodil Vaší elektroniku, např. spadl notebook na zem a rozbil se displej nebo se do něj vylila nějaká tekutina, obraťte se nás. Pomůžeme Vám nejen s opravou, ale také s vyřízením její úhrady z pojištění odpovědnosti za škodu.
V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete telefonicky nebo e-mailem kontaktovat!

Oprava zařízení z pojistky